Jdi na obsah Jdi na menu
 

Příměstský TÁBOR pro děti 2024

Letní příměstské tábory 2024 

 

Indiáni 

8. - 12. července 

Na týden se staneme indiány, prozkoumáme okolní divočinu a zažijeme dobrodružství! 

 

Přihlášení na tábor je pomocí registračního formuláře. Poté Vám zašleme přihlášku a domluvíme se na platbě, kterou je potřeba uhradit do 15. 6. 2024. Uhrazení platby za tábor je podmínkou účasti dítěte na táboře. Cena tábora je 1 500,- (zahrnuto: teplý oběd, odměny, materiál na činnost…) 

 

Zde je odkaz na formulář přihlášky Indiáni ZDE

 

Detektivové 

5. – 9. srpna 

Najdeme ztracený poklad? Pomocí indicií určitě ano! 

 

Přihlášení na táborje pomocí registračního formuláře. Poté Vám zašleme přihlášku a domluvíme se na platbě, kterou je potřeba uhradit do 15. 6. 2024. Uhrazení platby za tábor je podmínkou účasti dítěte na táboře. Cena tábora je 1 500,- (zahrnuto: teplý oběd, odměny, materiál na činnost…) 

 

Zde je odkaz na formulář přihlášky Detektivové ZDE

 

 

Oba tábory jsou pro děti ve věku 5 – 13 let. Program probíhá na farním dvoře Masarykovo náměstí 48, Přelouč a v okolní přírodě.  

 

Hlavní vedoucí tábora: Lucie Hadáčková 

Bližší informace a přihlášky: tel. 732 500 118; email: hadackova.lucie@dihk.cz;  

 

 

Podzimní příměstský tábor

26. - 27. ŘÍJEN 2023

Co nás čeká? výroba draků a společné pouštění; spousta her; procházka do podzimní přírody; výroba krmítka pro ptáky a domečku pro ježky

Kde? fara v Přelouči, Masarykovo náměstí 48 Program od 8:00 do 16:00 hodin.

Cena i s obědem 500,- Kč

Bližší informace a přihlášky: tel. 732 500 118; email: hadackova.lucie@dihk.cz

 

Letní příměstský tábor 2023

Volání divočiny

24. – 28. července

Seznámíme se s okolní přírodou, lupou prozkoumáme, co se nám děje pod nohami, navštívíme divočinu v lese a především nás čeká spousta her, sportovních aktivit a noví kamarádi! Program probíhá v areálu fary na adrese Masarykovo náměstí 48, Přelouč. Program probíhá od 8:00  do 16:00 hodin.

Přihlášení na tábor je pomocí registračního formuláře ZDE  Poté Vám zašleme přihlášku a domluvíme se na platbě, která je potřeba uhradit do 30. 6. 2023. Uhrazení platby za tábor je podmínkou účasti dítěte na táboře. Cena tábora je 1 200,- (zahrnuto: teplý oběd, odměny, materiál na činnost…)

Hlavní vedoucí tábora: Lucie Hadáčková

Bližší informace a přihlášky: tel. 732 500 118; email: hadackova.lucie@dihk.cz; www.farnost-prelouc.estranky.cz