Farní výlet Hejnice, Jablonné a Lemberk

Na začátek trošku nervozity, protože vždy přesný Bus – Staněk chviličku meškal. Cestou jsme se naplnili  modlitbou růžence a informacemi o různých místech naší vlasti od vždy milého pana Staňka a trochou historie míst. Příjezd v 9.00, pak byla prohlídka České Mariazell – Hejnic, tichá prosba u „Sličné Matičky“ a po ní oběd v hospodách Jablonného. Odpoledne nás čekala prohlídka pěkného zámku Lemberk a odjezd zpět do Jablonného, kde byla nejdřív prohlídka kostela sv. Vavřince a sv. Zdislavy. Nejhlubší zážitek byl u hrobu Zdislavy. Pak byla mše svatá v kostele a na závěr ještě hledání studánky sv. Zdislavy a pití z pramene. Pan Staněk nabízel svůj originální nápoj „pralinku“. Takže nám bylo opět dobře a šťastně jsme se vrátili cca v 21:45. Děkujeme Lucii za přípravu výletu i za Boží milost. P.Pilka a Poutníci!