Ohlášky

V předvečer slavnosti sv. Václava 27.9. bude sloužena poutní mše svatá v Kladrubech nad Labem v 17:00 v kostele sv. Václava a Leopolda. Od 16:00 v kladrubských stájích proběhne žehnání koní. Na svatého Václava 28.9. od 14:00 můžete přijít něco ochutnat na farní dvůr, alespoň na chvíli.

Vždy první neděli v měsíci jste po nedělní mši svaté zváni do Farní kavárny na faře. Podávat se bude více druhu kávy a něco sladké. Budeme mít tak příležitost si popovídat. Dobrovolný příspěvek využijeme na potřeby farnosti. Jako první účel bude sbírání prostředků na opravu boční kaple v kostele sv. Jakuba v Přelouči. Poprvé bude naše Farní kavárna otevřena v neděli 5.9.2021.

MODLITBA MATEK opět začíná a to vždy první pondělí v měsíci od 17.30 do 18.00 na faře. První setkání po covidové pauze bude 6. 9. 2021. Mámy, které mají zájem o společnou modlitbu, jsou zvány.

Rodiče, které mají zájem o výuku náboženství pro své děti v letošním školním roce, se prosím hlaste na emailové adrese farnosti rkf.prelouc@dihk.cz  Uvádějte prosím kontakt na sebe, věk dítěte, třídu a školu, kterou navštěvuje a preferované odpoledne pro výuku, kromě úterý.

Výuka na Zdechovické škole začne v říjnu 6.10. v 13:15.